Śp. Prof. Włodzimierz Fijałkowski – upamiętniony na Gali Bohaterów.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Śp. Prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Fijałkowski był wybitnym lekarzem ginekologiem - położnikiem, szeroko znanym w całej Polsce, a także na świecie, jako twórca polskiego modelu Szkoły Rodzenia, promotor rodzicielstwa zgodnego z naturą, popularyzator wiedzy z zakresu naturalnego planowania rodziny i psychologii prenatalnej oraz znamienity obrońca życia, małżeństwa i rodziny.

 Jego postać zostanie zaprezentowana w multimedialnej formie wraz z postaciami Danuty Siedzikówny „Inki”, prof. Jana Czochralskiego oraz gen. Mariusza Zaruskiego – wybitnych Rodaków, którzy swoim życiem, pracą i wyborami zasłużyli się dla Polski i świata, dla nauki, dla społeczeństwa i dla rodziny. O każdym z Bohaterów kilka słów opowiedzą także goście specjalni.


Uroczystość będzie miała miejsce 17 września 2017 r. g. 16.30 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku na Ołowiance.

Program: http://www.galabohaterow.pl/program/

Gala Bohaterów jest imprezą niebiletowaną – wejście tylko na zaproszenia. Aby je otrzymać należy zgłosić się przez stronę (http://www.galabohaterow.pl/zgloszenie/). Decyduje kolejność zgłoszeń do wyczerpania zaproszeń – limit 600 miejsc. Organizatorem jest Towarzystwo Edukacyjne Lokomotywa.

Uprzejmie prosimy o przekazanie zaproszenia swoim znajomym i przyjaciołom.

Więcej informacji: www.galabohaterow.pl
 
Plakat w formacie pdf
 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!


Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.