Oficjalny raport UNAIDS, projektu ONZ ds. HIV/AIDS z siedzibą w Genewie, pogłębia rosnące obawy dotyczące dążenia światowych gremiów do tzw. normalizacji pedofilii. Celem powołania UNAIDS, z inicjatywy Rady Gospodarczaej i Społecznej ONZ, jest koordynacja i poprawa skuteczności działań poszczególnych krajów w walce z HIV i AIDS. Na stronie internetowej UNAIDS pojawił się raport:
The 8 March Principles for a Human Rights-Based Approach to Criminal Law Proscribing Conduct Associated with Sex, Reproduction, Drug Use, HIV, Homelessness and Poverty (Zasady z 8 marca dotyczące opartego na prawach człowieka podejścia do prawa karnego zakazującego zachowań związanych z seksem, reprodukcją, używaniem narkotyków, HIV, bezdomnością i ubóstwem)
Raport UNAIDS zawiera wskazówki w odniesieniu do stosowania prawa dotyczącego kwestii związanych z kontaktami seksualnymi także z udziałem dzieci poniżej 18 roku życia.
Pomimo tego, ze w raporcie nie została podjęta jakakolwiek dyskusja na temat określenia wieku przyzwolenia na kontakty seksualne dzieci, pojawia się w nim jasna sugestia, że nieletni mogą wyrażać zgodę na seks z osobą dorosłą. Zachowania seksualne z udziałem osób poniżej określonego w danym kraju minimalnego wieku przyzwolenia na seks w praktyce mogą być dobrowolne, o ile nie są legalne w świetle prawa. – napisano w raporcie.
Dokument ten doradza też prawnikom, sędziom i organom ścigania, aby rozważali egzekwowanie praw dotyczących seksu z nieletnimi.
W raporcie czytamy dalej: Osoby poniżej 18 roku życia, zgodnie z ich rozwijającymi się zdolnościami i postępującą autonomią, powinny uczestniczyć w podejmowaniu decyzji, które ich dotyczą, z należytym uwzględnieniem ich wieku, dojrzałości i najlepiej pojętego interesu, ze szczególnym uwzględnieniem gwarancji niedyskryminacji.
Cassy Fiano-Chesser z Live Action News, zwraca uwagę, że raport wzywa do dekryminalizacji seksu między dorosłymi a nieletnimi, o ile nieletni wyrażają na to zgodę…
Całkowicie pominięty jest natomiast aspekt prawny, że nieletni nie posiadają zdolności prawnej do samostanowienia, w tym do wyrażania zgody na kontakt seksualny z osobą dorosłą. O tym tzw. eksperci UNAIDs powinni znakomicie wiedzieć! Zaprezentowany raport przedstawia jednak to zagadnienie jako kwestię praw, akceptacji i antydyskryminacji.
Wstęp do raportu został napisany przez prawnika, Edwina Camerona z Republiki Południowej Afryki, który sam sienie nazywa dumnym gejem. Argumentuje on, że przepisy dotyczące kontaktów seksualnych mogą sprawić, że ludzie poczują się wykluczeni z powodu ich zachowań seksualnych. – Prawo karne może wywoływać wrogość, wykluczenie, nierówność, dyskryminację i marginalizację jednostek i grup, czasem aż do przemocy. W rezultacie cierpią prawa człowieka, wartości demokratyczne i integracja społeczna – napisał Cameron.
Twierdzi on także, że prawa kryminalizujące zachowania seksualne kodyfikują dyskryminację osób o różnych orientacjach seksualnych.
Co prawda Cameron bezpośrednio o tym nie wspomina, ale pojawiają się głosy, że osoba dorosła, którą pociągają kontakty seksualne z dziećmi, reprezentuje kolejną orientację seksualną, a wcale nie jest pedofilem.
Kolejnym bardzo niepokojącym aspektem raportu UNAIDS jest jednoznaczne podkreślanie, że zabijanie dzieci w okresie prenatalnym poprzez aborcję jest prawem człowieka. Raport wzywa do całkowitej dekryminalizacji aborcji! Oznacza to, że chcieliby nawet znieść ochronę kobiet przed działaniem aborcyjnych znachorów i felczerów, ściganie których stałoby się nielegalne.
W raporcie UNAIDS pojawia się twierdzenie, że: aborcja musi być całkowicie wyłączona z zakresu prawa karnego, w tym w zakresie jej przeprowadzania, wspomagania czy asystowania. Pojawia się również teza, że brzemienne matki nie powinny być karane za używanie narkotyków lub picie dużych ilości alkoholu w czasie ciąży, nawet jeśli jest to związane oczywistą i potwierdzoną krzywdą ich dzieci.
Fox News podało informację, że wśród podmiotów zaangażowanych w tworzenie tego raportu są: Międzynarodowa Komisja Prawników, UNAIDS oraz Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka.
Źródło: Life News, opracowanie własne – 17 kwietnia 2023 r