Представники різних релігійних конфесій, громади міста, місцевого самоврядування пройшли пішою ходою понад 5 км заради пропаганди християнських сімейних цінностей
![У Хмельницькому помолилися проти одностатевих шлюбів](https://www.lgbt.org.ua/i/613_0/news/4246/u-hmelnickomu-pomolilisya-proti-odnostatevih-shlyubiv-2442-3-4246.jpg)
В центрі міста усі учасники ходи спільно помолилися, слухали пісні, вірші та виступи на тему родини, народжуваності, абортів та одностатевих шлюбів. Про це повідомляє 0382.ua
У заході прийняв участь міський голова Олександр Симчишин.
«Про сім’ю можна говорити багато. Я переконаний, саме тому, що українці завжди підтримували духовні цінності – сім’ю, родину, рід, націю, Україну – вони впродовж тисячоліть долали усі випробування, – сказав міський голова Олександр Симчишин. – Ми повинні показувати всьому світу, що сім’я була, є і буде! Навіть наші герої, які йшли воювати за свою країну, в першу чергу боролися за свою дитину, за свою дружину, за свою маму, за свою сім’ю, за Націю. Сім’я – це наша традиційна та рідна цінність, завдяки якій Україна була, є і буде!».